پس از ساخت و تولید برنامه مشکلی که در پیش رو ، بیشتر توسعه دهندگان قرار دارد ، جذب کاربر یا همان معرفی  برنامه به کاربران است . 

بدیهی است که شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان یا همان  کافه بازار معروف ، در این امر می تواند در معرفی برنامه شما و جذب کاربر موثر واقع شود. اما همان طور که می دانید در کافه بازار محدودیت هایی از قبیل احراز هویت (سن بالای 18 سال و نیاز به ارسال کارت ملی و سایر اطلاعات)  و هزینه 400,000 ریال  در هر 12 ماه (امکان افزایش این مبلغ از سوی بازار وجود دارد) را از شما خواستار است و این امر برای بعضی از توسعه دهندگان اندرویدی  باعث ایجاد مشکل شده است . لظا تیم وبلاگ نت وب (netweb.blog.ir)  در این امر می تواند به شما کمک کند و برنامه شما را در کافه بازار قرار دهد.

Image result for ‫انتشار برنامه در بازار‬‎

لظا قبل از این که فرم انتشار برنامه که در زیر ایجاد شده است را پر کنید و برنامه خود را برای ما ارسال کنید  از شما می خواهیم ابتدا قوانین انتشار برنامه در کافه بازار را به طور کامل مطالعه کنید. که برنامه شما توسط  کافه بازار رد یا عدم تایید  نگردد.

نکته مهم بعدی ، کافه بازار رویاین نکته تاکید دارد که توسعه دهنده گان (کسانی که اکانت توسعه دهندگی فعال کافه بازار را دارند یعنی ما که نزدیک به دوسال است حساب توسعه دهندگی فعال را در کافه بازار داریم ) به هیچ عنوان حق انتشار برنامه هایی که مطعلق به دیگران است را نداریم و این بر خلاف قوانین کافه بازار است. برای رفع این مشکل و این که کار به صورت کاملا قانونی انجام شود شما باید در قسمت "درباره ما" در اپلیکیشن خودتان متن زیر را حتما قید کنید.

این برنامه توسط بنده ( اسم خود شما) و تیم نت وب تولید شده است.

به این صورت شما اعلام می کنید که تیم نت وب هم با شما در ساخت برنامه مشارکت داشته است (توجه داشته باشید مشارکت ما فقط در انتشار برنامه شما می باشد و ما در هیچ یک از فرایند های کد نویسی و تولید محتوا نقشی نداریم ) و در اینجا ما می توانیم برنامه شما را کاملا قانونی و مطابق با قوانین و استاندارد های کافه بازار در مارکت بازار منتشر کنیم. 

توجه داشته باشید اگر برنامه شما غیر رایگان می باشد یا از پرداخت درون برنامه ای ، استفاده می کند ، باید حتما قبل از پر کردن فرم زیر به ایدی تلگرام تیم نت وب رجوع کرده و با ما مکاتبه کنید تا شرایط ویژه را برای شما به صورت کامل شرح دهیم.(امکان استفاده از فرم تماس با ما یا ایمیل هم وجود دارد)

 ایدی تلگرام : @m_h_k7055

توجه داشته باشید : پس از تایید برنامه ، یک پنل مدیریت برای بروز رسانی برنامه یا تغییر اطلاعات برنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید با استفاده از پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد سایر برنامه های خود را بارگزاری و جهت انتشار برای کافه بازار ارسال کنید. همچنین در این پنل می توانید به آمار و تعداد نصب های فعال یا نظرات کاربرانتان در کافه بازار و سایر جزئیات نظیر فروش برنامه ، مشاهده موجودی ، درخواست تصویه حساب و ....  دسترسی کامل داشته باشید.

هزینه اولیه جهت انتشار  هر نوع برنامه شما (چه رایگان ، فروشی یا پرداخت درون برنامه )  برای بار اول ، توسط تیم نت وب در کافه بازار 5,000 تومان می باشد.