مسر ادیت من :

 

خوش حالم که این بار در کنار شما هستم طبق درخواست های زیاد شما در تلگرام و ایمیل هایی که ارسال کردین ، بلاخره ویس های شما را با سختی و کوشش زیادی پدا کردیم و با سختی زیادی فرمت ان ها را تغیر داده و به فرمت تلگرام و اینستا گرام و واتساپ یعنی agg قرار دایم و لازم به ذکر است برای تهیه این ویس ها هزینه زیادی نیز صرف شده است.

" دانلود صدای دختر " این بار ما چند صدای دختر برای سرکاری گذاشتن بهترین دوست و پسر عمو  و پسر خاله گذاشتیم که واقعا جالبه !! 

* هر گونه استفاده غیر قانونی از این فایل ها جرم محسوب می شود پس برای کلاه برداری استفاده نکنید چون ما هیچ مسولتی را قبول نمی کنیم این ویس ها فقط برای سرگرمی و درخواست های زیاد شما قرار داده شده است . پس به هیج عنوان استفاده غیر مجاز نباید صورت گیرد.

 

رنج سنی : +16

نمونه ویس در زیر قرار داره ببینیند.

 

 

 

 

 ویس بالایی با فرمت agg  می باشد.

برای دانلود ادامه ویس ها روی لینک زیر کلیک کنید.

http://opizo.me/LsewzE

البته فایل بالا زیپ شده است و رمز داره (این کار برای جلو گیری از سود جوها قرار دادم)

 

0_0 خب چطوری دانلودش کنیم؟ 

خیلی سادست برای این که ما تنها وبسایت ایران هستیم که این ویس داره برای دانلود قرار میده و ما تابع قوانین هستیم نمی تونیم این فایل به همه بدیم اما اگه شما این فایل می خواین کافیه قسمت نظرات یک نظر برای ما بفرستین به صورت زیر حتما !!!

خوب وقتی که نظر ارسال کردین صبر کنید تا من انلاین بشم که همیشه انلاینم غیر ساعت دو شب که باید یکم استراحت کنم بعد من رمز واستون ارسال می کنم که با وارد کردن رمز اون فایل زیپ براتون باز میشه ومیتونید با این ویس ها کلی کیف کنید !!!!

 

حالا چرا این قدر سختش کردی اخه ؟؟؟؟؟

چون فایل ها واقعا اصلیه و واقعی هستن و می دونید صدای دختر نمیشه همینجوری گذاشت، زیرا بعضی برای اخاضی و کلاهبرداری از این فایل ها استفاده می کنند.

 

شاد باشید و سر زنده!!!

 

وقتی که با چنین صفحه ای رو به رو شدین صبر کنید صفحه کاملا بارگزاری بشه بعد روی رد کردن تبلیغات کلیک کنید. تا به محل دانلود وصل بشید.

..........................................

برای ارسال نظر یا از پایین استفاده کنید یا اگر پاین صفحه فرمی نیست روی متن کلیک کنید.

 

متن (اینجا کلیک کنید یا لمس کنید)